Skontaktuj się z nami
+48. 792 599 999

Projekty

rgb

WirtualneBiuro24.com.pl specjalizuje się w dostawie nowoczesnych rozwiązań outsourcingowych dla biznesu. Zapewniamy kompleksową obsługę administracyjno-biurową, dzięki czemu stwarzamy przedsiębiorcom dogodne warunki do rozwoju własnej działalności.

spolki

GotoweSpolkiWarszawa.pl oferujemy idealne rozwiązanie dla osób które potrzebują zacząć nowy biznes natychmiast. W ofercie mamy czyste spółki bez historii jak i z historią w zależności od zapotrzebowania klienta. Spółki są czyste bez jakichkolwiek  „ukrytych trupów”

SalaKonferencyjnaWarszawa.com.pl

SalaKonferencyjnaWarszawa.com.pl oferujemy do wynajęcia stylowo wykończoną 11 osobową sale konferencyjną. Sala przystosowana jest do prowadzenia spotkań i szkoleń, idealna na spotkania zarządu, prezentacje lub mniejsze szkolenia. Najlepsza Sala Biznesowa w Warszawie

LokalneOgloszenia.com

LokalneOgloszenia.com – Lider portali ogłoszeniowych w Polsce  169 portali daje nie kwestionowane 1 miejsce pod względem ilości portali ogłoszeń lokalnych na krajowym rynku w dyspozycji jednej firmy.

logo-noclegi

NoclegiMiasto.pl – NOCLEGIMiasto.pl to sieć 281 portali o tematyce noclegowo-wypoczynkowej. Obejmuje zasięgiem cały kraj i zawiera w swojej bazie najbardziej popularne miejscowości wczasowe, wypoczynkowe i rekreacyjne. Numer jeden pod względem ilości portali o tematyce noclegowej.

pracamiasto
PracaMiasto.pl – PRACAmiasto.pl to sieć 146 portali z ofertami pracy. Obejmuje zasięgiem cały Kraj i zawiera w swojej bazie najbardziej popularne miejscowości.
rgb

Krajowe Centrum Ubezpieczeń Sp. z o. o. oferuje profesjonalna obsługę ubezpieczeniową dla osób indywidualnych i biznesu. Dzięki rozbudowanej sieci dostawców usług ubezpieczeniowych zapewniamy kompleksową ofertę większości towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Zespół doradców i agentów ubezpieczeniowych, w profesjonalny sposób doradzi każdemu klientowi w doborze odpowiedniego ubezpieczenia które w pełni zabezpieczy państwa prywatne jak i firmowe interesy.

 

Skuteczna Windykacja

Skuteczność to cecha która w tej branży jest najwyżej ceniona a 100 % odzyskanych pieniędzy prawie nigdy się nie zdarza. U nas nie możliwe staje się możliwe, jednak aby to zagwarantować klient musi postępować zgodnie z przyjętymi przez nas zasadami co do weryfikacji klientów.

 

 

logo_btrans

Btrans.pl jest to transportowa platforma giełdowa pozwalająca użytkowniką na wymiane informacji o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach na terenie całej Europy.

 

 

Wiele innych projektów w trakcie realizacji. Chcesz zainstować w jeden z nich  odwiedź naszą stronę Relacje inwestorskie